Usługi

DIGITAL PROJECT MANAGEMENT

Wyzwanie:

Potrzebujesz koordynacji dla projektu digitalowego w swojej firmie? Możemy Ci pomóc.

Co zrobi dla Ciebie Project Manager?

Obejmie pieczę nad całością projektu od pierwszych spotkań z Klientem, mających na celu zebranie wymagań, poprzez negocjacje umowy i budowanie zespołu, przygotowanie dokumentacji, prowadzenie działań zgodnie z harmonogramem, zarządzanie budżetem, ryzykiem i zmianą… aż do momentu oddania produktu. Wiemy, że PM musi posiadać wiele umiejętnści. Wiemy też, że musi odnaleźć się w wielu sytuacjach.

CONTENT MARKETING

Wyzwanie:

Bezkres sieci internetowej a także szybkość i łatwość zmian adresu w nawigowaniu stawia przed zawartością Twojej strony duże wymagania. Odpowiedni dobór treści dopasowanej do Klienta na którego czekasz jest kluczowa w pozyskiwaniu odbiorców. Forma treści zależy od miejsca, gdzie istniejesz i promujesz się w internecie. Wiemy, jak ją dopasować i zoptymalizować.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Przygotujemy treść dopasowaną do Twojej strony lub sklepu internetowego, profilu Social Media, bloga. Napiszemy dla Ciebie artykuł, przygotujemy opisy do produktów, które sprzedajesz i zareklamujemy je.

Poprowadzimy Twoje kampanie marketingowe w mediach społecznościowych. Wiemy, jak pozyskać i zaangażować Twoich fanów, a jeśli zechcesz, pozostaniemy z nimi w kontakcie.

UX DESIGN

Wyzwanie:

Masz pomysł na biznes w sieci, ale nie wiesz, jak powinno wyglądać Twoje wirtualne miejsce? Chciałbyś, że Klient Twojego sklepu jak najdłużej pozostał w sklepie, a odwiedzający Cię goście na stronie wracali na nią i korzystali z formularza kontaktowego? Mamy na to pomysł.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zaprojektujemy dla Ciebie ścieżkę użytkownika w taki sposób, żeby od wejścia nie zgubił się w menu i chętnie przeszedł przez wszystkie etapy nawigacji aż do realizacji płatności, albo kontaktu z Twoją firmą.

UX writing to coś, czego trzeba Tobie i Twoim klientom. Przygotujemy opisy dla każdego etapu ścieżki użytkownika w przyjazny i sprofilowany sposób. To ważne, żeby czuł się mile widziany, rozumiany i zachęcony do skorzystania z Twoich usług.

KAMPANIA WIZERUNKOWA

Wyzwanie

Potrzebujesz profesjonalnego profilu dla siebie i Twojej firmy? To ważne, żeby Twoi potencjalni klienci postrzegali Cię jako kompetentnego, godnego zaufania specjalistę, a strona internetowa Twojej firmy zawierała wyczerpujące informacje na temat Twoich usług oraz interface, który zachęci odwiedzających do kontaktu z Tobą? Jesteś w dobrych rękach!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Spotkamy się w dogodny dla Ciebie sposób i zbierzemy jak najwięcej wymagań i informacji. Dane te połączymy z naszą wiedzą i doświadczeniem i na tej kombinacji oprzemy tworzenie optymalnych treści i kreacji graficznych.

Stworzymy dla Ciebie treść nie tylko na stronę internetową. Potrzebujesz profili Social Media? Chętnie się tym zajmiemy. Komunikacja nie ma przed nami tajemnic.

X